درگاه‌های پرداخت

 

درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)

درگاه پرداخت اینترنت بعنوان  یکی از ابزارهای کاربردی پرداخت آنلاین این امکان را برای افراد فراهم آورده تا فروشندگان کالا و خدمات بتوانند با اتصال فروشگاه مجازی خود به سامانه پرداخت اینترنتی به سادگی و سرعت بالا کالای خود را بفروشند و خدمات ارائه دهند.

با استفـاده از این درگاه ، دارندگان کارت های بانکـی عضو شبـکه شتـاب، قـادر خـواهنـد بود به صورت غیرحضوری با وارد کردن اطلاعات بانکی خود (شامل : شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضا و کد اعتبار سنجی) کالا و خدمات مورد نیاز خود را  براحتی از طریق وب سایت پذیرندگان اینترنتی خریداری و دریافت کنند.

 

مراحل و شرایط  دریافت درگاه پرداخت :

  دارا بودن وب سایت رسمی و فعال به منظور فروش خدمات یا کالا

  نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی با ارائه درخواست کتبی

  تکمیل و ارسال فرم درخواست به همراه مدارک از طریق پست یا ایمیل

  بررسی مدارک و احراز هویت متقاضی (حقیقی یا حقوقی) توسط کارشناسان سابین تجارت آریا

 

درگاه پرداخت تلفن همراه (MPG)

درگاه پرداخت موبایلی امکان انجام هرگونه عملیات پرداخت را بدون حضور کارت و از طریق تلفن همراه، فراهم می کند.

فرد میتواند با نصب اپلیکیشن های پرداخت بر روی گوشی موبایل در هر جا و هر زمانی به خدمات متنوع پرداخت و خرید دسترسی داشته باشد.

از طریق درگاه پرداخت موبایلی (MPG)، خریدار با ارائه‌ی شماره موبایل خود قبل از مرحله پرداخت می تواند به لیستی از کارت‌هایی که از طریق آن تراکنش انجام داده،

دسترسی پیدا ‌کند و از این به بعد نیازی به وارد کردن شماره 16 رقمی کارت بانکی خود نخواهد داشت. در هر بار پرداخت، پرداخت کننده تنها با فهرستی از نام و شماره کارت‌های ثبت شده خود مواجه می‌شود 

و پس از انتخاب کارت موردنظر، سایر مراحل پرداخت را طی خواهد کرد.